Ювелірна біжутерія Xuping. Що це таке?
Це вироби з унікального суперплава, які покриті гальванічним способом. Такий спосіб відрізняється від звичайного напилення, де виріб покривається просто методом розпилення.
У разі гальванічного способу покриття взаємодіє з виробом на хімічному рівні в спеціальних гальванічних ваннах, де в Внаслідок дуже складної електрохімічної реакції іони проникають усередину самої основи. Таке покриття набагато стійкіше та являється гарним захистом від зовнішніх атмосферних і механічних впливів.
Вироби покриваються позолотою або батьківщиною, що так само робить їх зовнішній вигляд ідентичним золотом 585-й і 750-ї проби, а також сріблясту 925 проби.
Усі моделі ювелірної біжутерії Xuping розроблені сучасними дизайнерами.
Вироби носяться кілька років, якщо правильно доглядати за ними!
Як доглядати за біжутерією під золото?
Виробництво біжутерії сьогодні дає змогу створювати справжні шедеври. Якість виготовлення прикрас вище будь-яких похвал, тому більшість представниць прекрасної статі воліють носити позолочену біжутерію не один сезон, отже, правильний догляд за біжутерією під золото дасть змогу продовжити термін її експлуатації.
Рекомендації щодо догляду за біжутерією під золото
- Зберігати вироби потрібно окремо один від одного, щоб уникнути механічних пошкоджень. Покладіть їх у скриньку, окремо від ювелірних виробів.
- Прикраси потрібно регулярно чистити, використовуючи мило або шампунь (всього кілька крапель на півстокана води), щітку та воду. Для чищення виробів під золото не можна використовувати засоби, до складу яких входять абразиви.
- Прикраси не можна зберігати у ванній кімнаті. Під впливом високих температур вони псуються: жовтіють, чорнишають і тьмяніють.
- Збираючись виходити на вулицю, надягайте біжутерію після того, як висохли засоби для укладання волосся й дезодоранти. Адже метали по-різному реагують на склад таких засобів і можуть згодом потьмяніти через взаємодію з ними.
- Знявши біжутерію, протирайте її фланелевою або бавовняною ганчіркою, щоб вона, як і раніше, залишалася блискучою. Особливу увагу виділяйте місцям потемніння металу.
- Знімайте біжутерію перед сном і перед відвідуванням басейну, спортзалу, солярія та сауни. Вплив підвищеної температури та вологості згубний для таких виробів. Вони можуть втратити свої властивості або на них залишаться розводи. Тому прикраси краще знімати, щоб їхнє покриття не зазнало шкоди.
- Не приймайте душ або ванну, не знявши біжутерію.
- Не носіть надто тугі браслети, сережки, кольє або ланцюжки. Вони заподіюють дискомфорт і можуть згодом розірватися.
- Не допускайте контакту прикрас з такими речовинами, як-от мийні засоби, дезодоранти, лаки для волосся тощо.
- Можна чистити позолочені вироби оцтом, змочуючи їх м'якою ганчіркою. Потім змити оцет водою.
- Уникайте спільного носіння біжутерії з елементами, що чіпляються, з об'ємним одягом, щоб уникнути псування обох виробів. Якщо ви маєте побоювання, що, наприклад, нові сережки можуть зачепити вашу в'язану кофту, то не варто ризикувати та одягати їх разом.
- Для видалення бруду прикраси протирають ватним тампоном, який попередньо змочений у скипидарі.
- Броши не надягають на те плече, на якому ви пристібаєте ремінь безпеки автомобіля.